loading...

لینک فارسی

  بزرگترین بازی های سال 2021 را می توان مجموعه ای از 20 بازی پر انتظار برای انشار در این سال نام برد. اگر شما نیز علاقه مند به شناخت این 20 بازی به شدت مورد انتظار هستید با ما همراه باشید. امسال به لطف عرضه کنسول های نسل نهم، یک سال پر هیجان برای گیمرها محسوب می شود. با این وجود در طول سالی که گذشت نیز شگفتی های زیادی را تجربه کردیم. و اکنون به پایان آن رسیده ایم، وقت آن رسیده است که منتظر بازی های جدید که برای سال 2021 عرضه می شوند باشیم. برای پایان سال 2020 ما می خواهیم به بزرگترین بازی های…

بزرگترین بازی های سال 2021

shatoot-icepack بازدید : 3 سه شنبه 25 آذر 1399 نظرات ()

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

بزرگترین بازی های سال 2021 را می توان مجموعه ای از 20 بازی پر انتظار برای انشار در این سال نام برد. اگر شما نیز علاقه مند به شناخت این 20 بازی به شدت مورد انتظار هستید با ما همراه باشید.

امسال به لطف عرضه کنسول های نسل نهم، یک سال پر هیجان برای گیمرها محسوب می شود. با این وجود در طول سالی که گذشت نیز شگفتی های زیادی را تجربه کردیم. و اکنون به پایان آن رسیده ایم، وقت آن رسیده است که منتظر بازی های جدید که برای سال 2021 عرضه می شوند باشیم.

برای پایان سال 2020 ما می خواهیم به بزرگترین بازی های 2021 نگاهی داشته باشیم. بعضی از این بازی ها را ممکن است از قبل شناخت داشته باشید. اما مطمئنن بعضی نام های دیگر برای شما تازگی دارد. برای شناخت این بازی ها با ما همراه باشید.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

1- Cyberpunk 2077

یکی از بزرگترین بازی های 2021 بازی Cyberpunk 2077 ساخته استودیو CD Projekt RED می باشد.

البته نسخه Pc, ps4 , xbox 1 این بازی در پایان سال 2020 عرضه خواهد شد. ولی دارندگان کنسول های ps5, xbox series x/s باید تا اوایل سال 2021 منتظر بمانند.

انتظارات از این بازی علمی تخیلی open-world بسیار بالاست. این بازی در کنسول های نسل فعلی با رزولوشن 1080p و نرخ فریم 30 اجرا می شود در صورتی که برای کنسول های نسل بعد به رزولوشن 4K با نرخ فریم 60 ارتقا می یابد.

از بین چند ویدیوی گیم پلی بازی که مشاهده کرده ایم. نسخه های فعلی دارای برخی از ویژگی های قابل توجه بصری و عملکردی هستند و حتی ممکن است بازیکنان پیشکسوت را شیفته خود کند. این ویژگی ها می تواند کمک کند تا بازیکنان در یک دنیای ماجراجویی جدید قرق شوند.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

2- Deathloop

یکی دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Deathloop می باشد. استودیو سازنده این بازی بتسدا می باشد که به تازگی این استودیو توسط مایکروسافت خریداری شده است.

با وجود این که این استودیو توسط مایکروسافت خریداری شده است. اما این بازی برای کنسول های سونی نیز عرضه خواهد شد. طبق بیانیه شرکت بتسدا این بازی برای کنسول های نسل هشتم (xbox one , ps4) و هم چنین کنسول های نسل نهم (ps5, xbox series x/s) عرضه خواهد شد.

جالب اینجاست که طبق شایعات این بازی به مدت یک سال در انحصار کنسول های سونی خواهد بود. شما در این بازی شخصیت یک قاتل را بازی می کنید که در حلقه زمان گرفتار شده است و می خواهد از آن خارج شود. هر زمان که بمیرید باید از ابتدا شروع کنید اما دانش بیشتری نسبت به مرحله دارید. چیزی که این مسئله را پیچیده می کند این است که شما یک آدمکش دیگر را در تعقیب خود دارید که این شخصیت یا توسط بازیکن یا هوش مصنوعی کنترل می شود.

می توان گفت Deathloop ترکیبی از بازی های Hitman و Dishonored است که در آن رمز و راز قتل در سفر زمان گنجانده شده است.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

3- Dying Light 2

یکی دیگر از بزرگترین بازی های 2021 بازی Dying Light 2 ساخته استودیو Techland می باشد.

از آخرین بازی که دمو بازی Dying Light 2 را دیده ایم زمان زیادی گذشته است. طرفداران این بازی بسیار مشتاق هستند تا ببینن چه اتفاقی برای این بازی زامبی محور آخرالزمانی افتاده است.

این بازی OpenWorld دنباله ای است برای نسخه اول، داستان Dying Light 2 به اتفاقات یک دهه بعد از اتفاقات داستان نسخه اول می پردازد. در این نسخه با جهان نابود شده و تاریک روبرو هستیم که پر است از جناح های خصمانه و زامبی های خطرناک.

آخرین باری که شاهد گیم پلی بازی بودیم مربوط می شود به نمایشگا E3 در سال 2019. در گیم پلی منتشر شده در آن زمان شاهد پارکور و مبارزات بازی بودیم و متوجه شدیم که بازی تمرکز بیشتری روی بخش نقش آفرینی گذاشته است. که این نوید بخش یک اثر زیبا برای طرفداران بازی است.

امیدواریم سال 2021 بالاخره انتظار طرفداران بازی پایان یابد و Techland بازی را منتشر کند.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

4- Elden Ring

یکی دیگر از بزرگترین بازی های 2021 بازی Elden Ring ساخته استودیو Soulslike Software می باشد.

تقریبا آخرین باری که از بازی Elden Ring چیزی شنیدیم سال 2019 بود. به طوری که هنوز چیز زیادی از این بازی نمی دانیم و جزئیات خیلی کمی از آن منتشر شده است.

بازی Elden Ring تقریبا شبیه سری بازی های Dark Souls است. داستان بازی در دنیایی آشفته اتفاق می افتد که توسط خالق سریال Game of Thrones نوشته شده است.

طبق مصاحبه ی آقای فیل اسپنسر رئیس بخش ایکس باکس مایکروسافت می توان امید داشت که بازی در مسیر درستی قرار دارد. و طرفدارن این سبک بازی را نا امید نخواهد کرد.

در حال نزدیک شدن به دومین سال از اولین حضور بازی هستیم ، بنابراین شاید سال 2021 سالی برای انتشار بازی باشد.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

5- The Elder Scrolls VI

یکی دیگر از بزرگترین بازی های 2021 بازی The Elder Scrolls VI ساخته استودیو بتسدا می باشد.

این دومین بازی شرکت بتسدا در این لیست می باشد. این بازی اولین باز در نمایشگاه E3 سال 2018 معرفی شد و تاد هوارد تهیه کننده استودی بتسدا در مورد آن صحبت کرد. از آن زمان تاکنون چیز زیادی در مورد بازی نه شنیده و نه دیده ایم.

تریلر سریعی که بتسدا در سال 2018 در E3 به نمایش گذاشت شامل تصاویز گسترده ای از یک چشم انداز بود. که وسعت آن بسیار بیشتر از بازی Skyrim و همچنین Oblivion ساخته های ذیگر بتسدا بود. که این وسعت نوید بخش یک بازی بزرگ Open World است.

انتظارات زیادی از بازی The Elder Scrolls VI وجود دارد. بعد از گذشت 3 سال از معرفی بازی سال 2021 می تواند سال عرضه این بازی باشد.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

6- Everwild

یکی دیگر از بزرگترین بازی های 2021 بازی Everwild ساخته استودیو Rare می باشد.

استودیو Rare با افزایش محبوبیت بازی Sea of Thieves انحصاری مایکروسافت که توسط همین استودیو ساخته شده است. ایده ای خلاقانه برای یک بازی جدید بدست آورد. که این بازی Everwild نام دارد.

این استودیو طی مصاحبه ای بیان کرده است که: “ما می خواهیم دنیایی را در اختیار گیمرها بگذاریم که بتوانند در آن غرق شوند. می دانیم که طبیعت احساسات جادویی را منتقل می کند. به همین دلیل ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد Everwild ارائه نکرده ایم تا بتوانیم بر روی طبیعت آن به درستی کار کنیم.

آنچه از شایعات مشخص است. داستان بازی متمرکز بر روی کاوش در دنیایی است که از داستان های فانتزی الهام گرفته. بازی با روش مشابه بازی Sea of Thieves بازیکنان را دعوت به همکاری به صورت آنلاین می کند. هرچند می توان به صورت انفرادی در دنیای آن جستجو کرد.

با وجود گذشت 2 سال از معرفی اولیه بازی امید است تا بالاخره در سال 2021 این بازی منتشر گردد.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

7- Fable

یکی دیگر از بزرگترین بازی های 2021 بازی Fable است. داستان این بازی بسیار طولانی شده از معرفی های چند باره تا منحل شدن استودیو و سپس معرفی دوباره بازی توسط مایکروسافت تنها بخشی از داستان Fable است.

سه گانه اصلی Fable یک مجموعه پرطرفدار اکشن RPG بود. که نشان می داد اقدامات شما، هر چقدر هم کوچک باشند، باز هم می توانند عواقب سخت و ناخواسته ای به همراه داشته باشند.

یکی از نکات مثبت در مورد بازی این است. که این بازی توسط افرادی که پیش از این در شرکت های بزرگ بازی سازی مانند Rock star و Bio Ware کار می کردند در حال ساخت است.

بیش از یک دهه از آخرین نسخه بازی Fable می گذرد. حالا قرار است نسخه جدید با بازگشت به ریشه های اصلی و حماسی بازی عرضه شود. طرفداران بازی هنوز منتظر هستند تا ببینند بازی جدید چه چیزی به آنها عرضه می کند. ولی مسلما همه آنها از زنده بودن بازی Fable خوشحال هستند. امیدواریم سال 2021 سالی باشد که بالاخره بازی Fable را خواهیم دید.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

8- Far Cry 6

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Far Cry 6 ساخته استودیو Ubisoft می باشد. همان طور که از نام بازی پیداست این ششمین نسخه از سری بازی های محبوب Far Cry است.

سری Far Cry به خاطر شرورهای سرسام آور و تهدید آمیز و شهرت طلب خود در داخل داستان بازی معروف است. که به نظر می رسد بازی بعدی ترسناک ترین شرور این سری بازی را به ما نشان می دهد.

داستان باری Far Cry 6 در جزیره ای خیالی به نام Yara که در آستانه انقلاب است قرار دارد. این انقلاب برای سرنگونی دیکتاتوری خطرناک به نام آنتون کاستیلو است. که نقش این شرور را جیانکارلو اسپورزیتو ایفا می کند که در سریال Breaking Bad نقش Gus Fring را ایفا می کرد.

در این بازی شما در نقش یکی از بومیان هستید که باید با کمک دیگر بومیان باعث سرنگونی این دیکتاتور شوید. این بازی تقریبا جزء اولین بازی های AAA سال 2021 است. باید دید که این بازی در کنسول های نسل جدید چقدر چشم نواز است.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

9- Final Fantasy XVI

یکی دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Final Fantasy XVI می باشد. این بازی توسط استودیو اسکوئر انیکس ساخته می شود و از نکات مهم می توان به انحصاری بودن این بازی برای Ps5 اشاره کرد.

این‌طور که به نظر می‌رسد زمان زیاد تا عرضه‌ی Final Fantasy XVI باقی است. اسکوئر انیکس با تغییر تیم سازنده بازی که نسخه قبلی بازی را ساخته بودن باعث شده این نسخه بازی کاملا متفاوت با نسخه قبلی باشد.

نسخه های قبلی Final Fantasy در سبک RPG بودن ولی این نسخه بیشتر به سبک اکشن رفته است و با دیدن تریلر بازی نزدیک ترین چیزی که به ذهن مخاطب می رسد سری بازی های Devil May Cry است.

یکی دیگر از نکات جالب بازی استفاده از ویژگی های دسته ی دوال سنس کنسول Ps5 است. که این ویژگی یکی از نکات مثبت بازی است که می تواند باعث غرق شدن مخاطب در دنیای Final Fantasy شود.

هر چند بیان شده تا زمان انتشار بازی زمان زیادی مانده است. اما امیدواریم سال 2021 سال عرضه این بازی زیبا باشد.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

10- God of War

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی God of War ساخته استودیو سانتا مونیکا می باشد. که یکی دیگر از بازی های انحصاری بزرگ شرکت سونی است.

نسخه سال 2018 بازی God of War شروعی تازه برای این سری بود. این بازی با وجود گذشت چند سال از انتشار آن هنوز جزء بهتزین بازی های Ps4 است. در جریان پخش معرفی Ps5، سونی اشاره ی بسیار سریعی به انتشار دنباله ی این بازی داشت. با پیامی مبنی بر این که: “Ragnarok در آینده است”

در پایان نمایش کوتاه بازی God of War تاریخ انتشار 2021 نمایش داده می شود. این نسخه از بازی God of War هنوز عنوان رسمی ندارد و واژه Ragnarok فقط به معنای روزهای پایانی جهان نورس است. هنوز مشخص نیست که سونی چه عنوانی برای بازی انتخاب کند. یکی دیگر از نکات مبهم بازی این است که بازی قرار است به صورت انحصاری برای Ps5 عرضه شود یا به کنسول Ps4 هم می آید.

مسلما بازی بازان زیادی در انتظار این بازی فوق العاده هستند. تا از سرنوشت کریتوس و پسرش اطلاع پیدا کنند. امیدواریم بازی در همان تاریخ عرضه اعلام شده در سال 2021 ارائه شود تا از این بازی هرچه زودتر لذت ببریم.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

11- Gotham Knights

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Gotham Knights ساخته استودیو WB Montreal می باشد. این بازی که نسخه جدید از سری بازی های بتمن است تفاوتش با نسخه های قبل نبودن بتمن در آن است.

در این بازی شما پس از مرگ بتمن به عنوان مدافعان باقی مانده شهر گاتهام در نقش های Batgirl ، Robin ، Nightwing و Red Hood بازی می کنید. در حالی که برخی از ویژگی های نسخه های پیشین به بازی تزریق شده ولی بازی به المان های اکشن نقش آفرینی نزدیکتر شده است.

شاید بتوان سبک بازی Batman Arkham را شبیه به بازی Marvel’s Avengers دانست. که در بازی به تجهیزات کارکترهای برای مقابله با جنایت کاران تاکید می شود. البته امیدواریم که بازی مانند Marvel’s Avengers شکست نخورد و یک نسخه خوب دیگر از سری بازی های بتمن را تجربه کنیم.

گیم پلی بازی تمرکز زیادی روی همکاری  شخصیت های مختلف بازی دارد. که باعث می شود گیم پلی بازی عمق بیشتری بگیرد و از یک نواختی این سبک بازی ها کاسته شود.

تاریخ عرضه بازی در سال 2021 تایین شده و انتظار داریم در ماه های آینده اطلاعات بیشتری از این بازی دوست داشتنی ارائه شود.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

12- Gran Turismo 7

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Gran Turismo است. این بازی قسمت هفتم از سری بازی های مسابقه ای Gran Turismo می باشد. و شرکت سازنده ی آن از زیر مجموعه های شرکت سونی است.

سری بازی های Gran Turismo از Ps1 با ما همراه بوده است و می توان گفت در همه نسل های سونی حداقل یک شماره از این بازی وجود دارد. این مجموعه با ارائه عملکرد واقعی خودرو، سفارش سازی پیشرفته و آهنگ های متعددی که در آن می توان گوش کرد، نام خود را به سرزبان ها انداخت.

سری Gran Turismo به عنوان استاندارد طلایی برای مسابقات اتومبیلرانی در نظر گرفته می شود. در نسخه اسپرت برای کنسول Ps4، بخش آنلاین جذاب بود ولی بخش داستانی آن چنگی به دل نمی زد. ولی حالا سازندگان قول داده اند که هم بخش تک نفره جذابی را تجربه کنیم و هم بخش چنده خوبی را ارئه کنند.

با توجه به برنامه اعلام شده Gran Turismo 7 برای عرضه در سال 2021 برنامه ریزی شده است. امیدواریم بتوانیم هرچه زودتر این بازی شبیه ساز رانندگی را با قدرت کنسول نسل بعد سونی تجربه کنیم.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

13- Halo Infinite

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Halo Infinite ساخته استودیو 343 Industries می باشد. همان طور حتما اطلاع دارید این بازی انحصاری کنسول های مایکروسافت است. به نوعی بازی Halo را می توان نماد کنسول های مایکروسافت دانست.

Halo Infinite چیزی شبیه به ریشه های این مجموعه است. که با تمرکز بر Master Chief و نبرد او در برابر نیروهای خصمانه در دست تولید است. در ابتدا قرار بود این بازی با عرضه کنسول های نسل نهم مایکروسافت در دست رس قرار بگیرد. ولی تاخیر خورد. و طبق گفته سازندگان علت تاخیر بازی تلاش برای افزایش کیفیت بازی بود.

سازندگان وعده های زیادی در مورد این بازی داده اند. دموی که آن ها منتشر کردن از نظر گرافیکی انتقاد هایی را دریافت کرده است. ولی سازندگان قول داده اند نتیجه نهایی مطلوب خواهد بود. شایعات از بخش بتل رویال بازی به گوش می رسد که سازندگان هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده اند.

طبق بیانیه سازندگان قرار است این بازی برای بهار سال 2021 عرضه شود. ما نیز مشتاقانه منتظر ماجراجویی های Master Chief هستیم.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

14- Hitman 3

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Hitman 3 است. استودیو سازنده این بازی IO Interactive می باشد که همان طور که از نام بازی مشخص است این سومین نسخه از این سری است.

بازی Hitman 3 کاملترین تجربه از سه گانه Hitman را ارئه می کند. نسخه های قبلی در کنسول های نسل هشتم عرضه شده بودند. حال نسخه سوم بازی با استفاده از سخت افزار قدرتمند تر نسل نهم رویکردی تکامل یافته را ارئه می کند. که بر تجربه بهتر مخاطب مسلما تاثیر گذار خواهد بود.

سازندگان بازی قول ارائه گیم پلی نوآورانه را به مخاطبین داده اند. ویدئو های منتشر شده نشان از افزایش کیفیت فنی بازی می دهد. یکی از نکات جالب در مورد بازی این است که امکان تجربه کامل آن با استفاده از واقعیت مجازی وجود دارد. که مسلما برای علاقه مندان به مامور 47 خوشایند است.

بازی Hitman 3 قرار است در سال 2021 برای کنسول های PS4, xbox 1, ps5, xbox series x/s عرضه شود. و ما را در دنیای مامور 47 غرق کند.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

15- Horizon: Forbidden West

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Horizon: Forbidden West است. سازنده این بازی از استودیو های زیرمجموعه سونی می باشد که به صورت انحصاری برای کنسول های Ps4 و Ps5 عرضه خواهد شد.

این بازی نسخه دوم از مجموعه Horizon می باشد. نسخه اول در سال 2017 به صورت انحصاری برای Ps4 عرضه شد و بعد از آن یک بسته الحاقی نیز دریافت کرد. حال بعد از گذشت تقریبا چهار سال نسخه دوم بازی می آید. تا ادامه داستان آن را برایمان بیان کند.

بازی Horizon: Forbidden West برای کنسول Ps4 نیز در دسترس خواهد بود. ولی توسعه دهندگان اظهار داشته اند که این دنباله با بهره گیری از قدرت پردازشی و بارگذاری پیشرفته Ps5، محیط های دقیق تر و با کفیت تری را ارائه می دهد. و حتی زمان های کمتری برای طی مسافت بین دو نقطه نقشه را نیاز دارید.

تاریخ انتشار باری Horizon: Forbidden West در سال 2021 است. مسلما کاوش در جهان خیره کننده و زیبای بازی لذت بخش خواهد بود امیدواریم از آن لذت ببرید.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

16- Hogwarts Legacy

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Hogwarts Legacy ساخته استودیو اسکونر انیکس می باشد. طبق شایعات رسید این بازی برای مدت دو سال در انحصار کنسول Ps5 است. و سپس برای دستگاه ها دیگر انتشار می یابد.

این بازی اسرار امیز ار دنیای هری پاتر سر برآورده است. بازی Hogwarts Legacy اولین بازی ای هست که به بازیکنان اجازه می دهد در دنیای جادوگران شیرجه بزنند. و حرفه جادوگری را در مدرسه آکادمیک آن بیاموزند.

تا به حال تنها یک تریلر از این بازی مهیج منتشر شده است. ولی با این وجود از همان تریلر می دانیم که بازی Hogwarts Legacy ضمن تعامل با دانشجویان و اساتید، به شما اجازه جستجو در محیط های بازی را هم میدهد. در واقع به نظر می رسد با یک بازی Open World طرف هستیم.

بازی از رمان های هری پاتر برای خلق یک دنیای زیبا با موجودات اسرار آمیز استفاده کرده است. اما نویسنده و رمان های آن تاثیر مستقیم روی بازی نداشته اند و با یک دنیای جدید از سری هری پاتر طرف هستیم.

طبق بیانیه ی استودیو سازنده، بازی در سال 2021 در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

17- The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی The Legend of the Zelda: Breath of the Wild 2 است. این بازی دمین نسخه از این بازی می باشد که به صورت اختصاصی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

بازی The Legend of the Zelda: Breath of the Wild که نسخه آغازین این بازی می باشد. در حدود سه سال پیش به صورت انحصاری برای کنسول سوییچ عرضه شد. بازی آنچنان موفق بود که با وجود گذشت سه سال هنوز در بحث بازی های دنیای باز حرفی برای گفتن دارد. این موضوع نشان دهنده دستیابی به موفقیت در این بازی است.

بازی The Legend of the Zelda: Breath of the Wild از نظر منتقدین نیز بازی بسیار موفقی بود و امتیازات بالایی را کسب کرده بود. این موفقیت باعث شد بسیاری دیگر بخواهند از گیم پلی جذاب و سبک ماجراجویی آن الهام بگیرند. با این وجود هنوز بازی دیگری نتوانسته موفقیت این بازی دوست داشتنی را تکرار کند.

مدتها شایعه انتشار نسخه دوم این بازی به گوش می رسید. حال بعد از گذشت مدت ها بالاخره در سال 2021 انتظارها به پایان می رسد و می توانیم نسخه دوم این بازی را تجربه کنیم.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

18- Ratchet & Clank: Rift Apart

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Ratchet & Clank: Rift Apart است. این بازی را می توان یکی دیگر از نمادهای پلی استیشن دانست. این بازی توسط یکی از استودیو های زیر مجموعه سونی در دست ساخت است. و به صورت انحصاری برای کنسول Ps5 انتشار می یابد.

بازی Ratchet & Clank: Rift Apart مانند نسخه های قبلی این بازی در سبک پلتفرمینگ است. و ما را به ماجراجویی در کهکشان حول سفرهای بین بعدی می برد.

سونی این بازی را در رویداد آنلاین Ps5 در ماه ژوئن معرفی کرد. در تریلر نشان داده شده در آن بازی متوجه شدیم که در گیم پلی بازی امکان سفر در زمان و مکان های مختلف در یک لحظه وجود دارد. که به لطف SSD قدرتمند Ps5 امکان پذیر شده است. در واقع هدف سونی از ساخت این بازی نشان دادن پتانسیل بالای این کنسول و هارد آن است.

سونی واضح بیان کرده است که این بازی به خاطر نبودن SSD قدرتمند در کنسول Ps4، روی آن عرضه نخواهد شد. و برای تجربه باید کنسول Ps5 را تهیه کنید. طبق بیانیه استودیو سازنده بازی سال 2021 برای تجربه مخاطبین در دسترس می باشد.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

19- Resident Evil 8: Village

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Resident Evil 8: Village است. این بازی توسط استودیو Capcom در دست تولید است. و قرار است برای کنسول های Ps4, ps5, xbox series x/s , xbox one عرضه شود.

این بازی مسلما برای گیمرهای قدیمی نامی آشنا در ژانر ترس است. پیش از این نسخه های زیادی از این بازی عرضه شده و می توان گفت این بازی از اولین روزهای آغازین بازی های دیجیتالی تا به امروز همراه گیمرها بوده است. این نسخه نیز مانند Resident Evil 7 از دید چشم است. البته داستان آن نیز دنباله ای برای نسخه هفتم آن می باشد.

داستان بازی در یک دهکده دور افتاده در اروپا اتفاق می افتد. از شخصیت های اصلی بازی Resident Evil 8 نیز می توان به Ethan و کریس ردفیلد اشاره کرد. طبق نظر فعالان حوزه گیم، بازی سعی کرده است در گیم پلی شبیه به نسخه چهارم آن باشد و بازیکن را درگیر کند. حال آن که همان طور که قبلا نیز گفتیم بازی از دید اول شخص است. به عبارتی بازی را می توان ترکیب دو نسخه هفتم و چهارم آن نامید.

طبق گفته سازندگان در سال 2021 امکان تجربه این بازی برای علاقه مندان وجود دارد.

بزرگترین بازی های سال 2021 یا بعد از آن

20- Senua’s Saga: Hellblade 2

یکی  دیگر از بزرگترین بازی های سال 2021 بازی Senua’s Saga: Hellblade II است. این بازی توسط استودیو Ninja Theory در دست ساخت است. و به صورت انحصاری برای کنسول های مایکروسافت که شامل نسل هشتم و نهم می شود، عرضه می گردد.

همان طور که از نام بازی پیداست با نسخه دوم از این سری بازی روبرو هستیم. نسخه اول که با نام Hellblade: Senua’s Sacrifice عرضه شده بود یک بازی چند پلتفرمی بود و تقریبا برای تمام دستگاه ها عرضه گردید. حال مایکروسافت بعد از موفقیت نسخه اول بازی و خرید استودیو نسخه دوم آن را به صورت انحصاری در اختیار دارد.

یکی از مهمترین عناصر اصلی بازی ، نمایش همدلانه آن با شخصیت هایی است که با بیماری روانی دست و پنجه نرم می کنند. سبک بازی مانند نسخه اول اکشن نقش آفرینی است. و شاید نزدیکترین بازی شبیه به آن سری بازی های Dark souls باشد.

امیدواریم که سال 2021 سالی باشد که بتوانیم دوباره در دنیای اسرار آمیز بازی غوطه ور شویم.

در پست بالا سعی کردیم بزرگترین بازی هایی که در سال 2021 منتشر می شوند را به شما معرفی کنیم. هرچند مسلما در این سال سوپرازهای دیگری هم در دنیای بازی خواهیم داشت. و بازی سازان مستقل با دست پر به نسل بعد خواهند آمد.

نظر شما در مورد بازی های بالا چیست؟ کدام یک را برای تجربه در نظر دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 6
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 22
 • آی پی دیروز : 41
 • بازدید امروز : 71
 • باردید دیروز : 118
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 832
 • بازدید ماه : 1,546
 • بازدید سال : 2,367
 • بازدید کلی : 62,425